Birebir eğitim, diğer öğrenme metodlarının en etkili biçimidir. Eğitimci, birebir eğitimde, ders boyunca bütün dikkatini öğrenci üzerinde yoğunlaştırma şansına sahiptir. Bu şekilde eğitimci, öğrencinin öğrenme alışkanlıkları ve bilgi seviyesini kolaylıkla anlayabilir ve ders programını ve dersin işleniş biçimini öğrenciye uygun olarak düzenleyebilir. -Özel dersin farkı öğrencinin kendisine uygun çalışma sisteminde ve zamanlarda dersleri öğrenmesidir.

 

 

Eğitmenler bir konunun öğrenci tarafından iyice kavrandığına kanaat getirdikten sonra yeni konuların öğretimine geçerler. Özel derste öğrenciler istedikleri kadar temel veya karmaşık soruları sormakta özgürdürler. -Öğrenme potansiyeli kişiden kişiye çok farklılık gösteren bir olgudur. Birebir özel ders, ders zamanlarını, ders programını ve dersin işleniş metodunu kişiye göre düzenlenmesini sağlaması açısından çok etkili bir yöntemdir

 

İşte bu yüzden öğrencilerin bu açığını kapatmak bu eksikliğe bir çözüm olmak için 2 ve 4 kişilik gruplarla hem sınıf rekabetini hem de birebir eğitimi aynı anda sunabilmek için Özeldershane' yi kurduk. 2010 yılının Eylül ayı itibari ile eğitim hayatına başlangıç yaptık.Genç dinamik aynı zamanda da tecrübeli kadromuzla hem öğrencilerimizin eksiklerini gidermeyi hem de ailelerini mutlu etmeyi amaç edindik.

 

            ‘İçinizdeki Sihri Uyandırın’ diyerek yola çıkan Gis Sanat Evi bu felsefeyle yola devam etmektedir. Amacımız; kısa sürede kendinin ve çevrenin farkına varmış, tüketen değil ahlaki değerleri çerçevesinde üreten, kendini kaba kuvvetle değil sanat ile ifade eden gençlerin yetişmesini sağlamak. Sanat çalışmaları; bireyin duygularını tanıyan, kendini bilen, hayatın her alanında kendini iyi ifade eden empati yeteneği gelişmiş, daha uyumlu, sosyal, üretken bir birey olmasına büyük katkı sağlamaktadır. Bu sihrin farkında olarak yol almaya devam ediyoruz.

              İÇİNİZDEKİ SİHRİ UYANDIRIN..! Her birimizin derinliklerinde dışarı çıkmayı, özgür olmayı bekleyen utangaç bir SİHİR vardır. Yaşımız kaç, mesleğimiz ne olursa olsun ‘Kendini, Yeteneklerini Keşfetme İsteği’ çoğumuzun içinde kalmış, bastırılmış, gizli bir tutkudur. İçinizde var olan yeteneği keşfetmek; hem sahnede, hem de hayat sahnesinde, yaşamımızda daha güçlü bir söze sahip olmak için kendinize zaman ayırın. Keyifli bir ortamda, usta eğitmenlerimiz arasında, GİS SANAY EVİ ’nde eğitimlerimize katılın.