Play Attention Eğitimi

             DİKKAT SEVİYE ÖLÇÜMÜ VE DİKKAT EKSİKLİĞİ  (DEHB) TEDAVİSİ.

Hepimiz dönem dönem dikkat eksikliği yaşamışızdır. Ailevi nedenlerden olabildiği gibi arkadaş ortamından duygusal zorlanmalardan v.b binlerce nedenden ötürü hafızamızın, yeteneklerimizin bizi bir anda terk ettiği hissine kapılmışızdır. Çocuklarımızda bu durum notlarda ki düşüş olarak kendini gösterir. Sonuç olarak sınıfta kalmasa bile eğitiminde büyük boşluklar açmakta, temelde zayıflık oluşturmaktadır.
         Dikkat toplayabilme yeteneği hafıza ve zekanın kullanılmasının olmazsa olmazıdır. Çok çok zeki çocuklarımız bile bu problem halledilmediği zaman tüm hayatı boyunca başarısızlığa, vasatlığa mahkumdur.
         Televizyonun, internetin yanlış kullanımı ve çocuklarımızın sosyal ortamlardan uzaklaşıp eve kapanması DİKKAT EKSİKLİĞİ sorununu çağımızın vebası haline getirmiştir.

En önemlisi ileriki zamanda çocuğumuzun başına gelebilecek stres yaratan dikkati dağıtan durumlara karşı bağışıklık sağlayan bir aşı gibidir.
         KİMLER KULLANABİLİR Yöneticilerden işçilere kadar tüm işyerleri, Eğitmenler, Öğretmenler, Öğrenciler, SPORCULAR v.b. HERKES.
Artık dikkatinizin dağınıklığından şikayet etmeyin.

 

Çocuğunuzun dikkatine yön vermek sizin elinizde...

Yapılan araştırmalar; çocukluk yıllarında hayatın her alanında ihtiyacımız olan "dikkat" ve "odaklanmanın", bireyin yetişkin olduğu dönemdeki kişilik yapısını, tavırlarını, alışkanlıklarını, inanç ve değer yargılarını çok büyük ölçüde biçimlendirdiğini ortaya çıkartmıştır. "Ağaç yaşken eğilir" atasözünden hareketle size sunduğumuz bu fırsat, çocuğunuzun dikkat dağınıklığı konusunda erken müdahalede bulunmanızı sağlayabilir!

GİS Eğitim'den 4 - ?  yaş arası çocuklara 1 seans Play Attention Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite Testi tedavisi
160 TL Yerine  yerine sadece 40 TL!

 

 

Gis Play Attention kayıtları için çağrı merkezi ile iletişime geçin.

Haftalık Program

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Özel 1
Özel 2
Özel 3

Branş Bulucu